مجله خبری مستر همه چیز

جوانی و زیبایی صورت بدون دارو ،عمل جراحی ؛ چشمه جوانی کجاست؟

جوانی و زیبایی صورت بدون دارو ،عمل جراحی ؛ چشمه جوانی کجاست؟

از صورتتان ناراضی هستید؟  جوانی و زیبایی صورت

کرم های شیمیایی، تزریق ژل و جراحی پلاستیک را فراموش کنید.

صورتتان تلاش میکند چیزی به شما بگوید. هر خط، چروک، لک یا جوشی که روی صورتتان دارید به معنای چیزیست و اینکه دقیقا روی صورتتان ظاهر شده اند اتفاقی نیست. هر بخشی از صورتتان به بخش و عضوی از اندام های درونی بدنتان متصل و مربوط است. اگر آن قسمت بدنتان بدرستی کار نکند اثرش را روی چهره اتان خواهد گذاشت.

زیبایی صورت

هیچ کدام از درمانهای پوستی نمیتواند بطور ریشه ای و دائم مشکل صورتتان را برطرف کند. اگر میخواهید صورتتان بهبود یابد، باید سلامتی اتان را بهبود بخشید. مژده خوبی که به شما میدهیم اینست که صورتتان میتواند مشکلتان را دقیقا بیان کند و نگاهتان به خود و مردم تغییر خواهد کرد. قادر خواهید بود مسائل و مشکلات سلامتی مردم را با نگاهی به چهره اشان بفهمید و در نهایت با بکار بستن دستورات این کتاب، اطرافیانتان را از چهره جذاب، زیبا و جوانتان شگفت زده خواهید کرد.

بله، دوباره جوان و زیبا خواهید شد. در اینجا یاد خواهید گرفت که چطور بدست خودتان دوباره جوان و زیبا شوید و یکبار که به چنین قدرت درونی برسید، دیگر هیچ چیز متوقفتان نخواهد کرد. وقتی متوجه شوید که هر کاری می توانید انجام دهید، در هر چیز دیگر زندگیتان شتاب می گیرید؛ روابط، موفقیت، کسب و کار و هر چیز دیگرتان.

این مقاله با ترجمه و تصحیح کتاب “Heal Your Face” از “Markus rothkranz” به رشته تحریر درآمده است، از ایشان بعنوان محقق و پژوهشگر طب و سبک زندگی طبیعی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

بیشتر بخوانید
لوازم آرایشی لورال

چشمه جوانی

سلامتی و زیبایی یکی هستند چشمه جوانی

هر چه زودتر متوجه این اصل شویم زندگیمان زودتر شروع به بهبود میکند. جراحی پلاستیک، غذاهای لذيذ، آرایش، داروها، مواد مخدر، لباسهای فانتزی، پول و ماشین الزاما ظاهر و احساس بهتری به ما نخواهند داد. اگر آنچه را که در آینه می بینید دوست ندارید و صورتتان جوانیتان را نشان نمیدهد، راه حلش در تزریق چیزی به صورت یا هیچ محرک دیگری نیست تا احساس جوانی کنید، چرا که از درون در حال پیر شدن و سوختن هستید.

آیا می خواهید دوباره جوان شوید؟ منظورم این نیست که فقط جوان به نظر برسید، منظورم جوان شدن واقعی است؟ آیا می دانید نه تنها می توانید روند سنتان را متوقف کند، بلکه میتوانید روند پیری را نیز معکوس کنید؟ آیا واقعا می دانید اشتباهتان کجاست؟ آیا میتوانید فقط با نگاهی به صورتتان بفهمید چه چیزی در بدن و اندام هایتان درست کار نمی کند؟ آیا می دانید وقتی اعضای بدنتان سالم می شوند صورتتان نیز بهبود می یابد؟ |

 

چشمه جوانی

چه می شد اگر خطوط صورت محو شده و موهای خاکستری، سیاه و پرپشت می شد؟ سلولیت و چربی به معنای واقعی کلمه رفع میشد و دیگر نوسانات خلقی شدید، کمبود انرژی، حملات خشم، سرخوردگی، افسردگی و یا بد خوابی نداشته باشید.

چه می شد اگر هر ماه واقعا شاهد جوانتر شدنتان در آینه می بودید؟ چه میشد اگر نقاط، خطوط، چین و چروک، لکه و خال های روی پوستتان واقعا ناپدید می شدند؟ چه می شد اگر هر صبح ساعت ۴ بیدار می شدید و خود را برای شروع روز آماده میکردید؟ چه میشد اگر هورمون ها دوباره فعال میشدند و احساس سن ۱۸ سالگی دوباره بر میگشت؟ چه می شد اگر احساس خوب و شادی داشتید و زندگی معنایی جدید پیدا میکرد؟ تمدیدی دیگر برای زندگی. آغازی جدید.

جواب ساده تر و نزدیکتر از آنچیزیست که فکرش را می کنید. همه آنچه باید انجام دهید اینست که در آینه نگاه کنید. طبیعت هر چیزی را کامل درآورده است. شما کامل هستید، فقط هنوز

بیشتر بخوانید
چرا پوست زود پیر می شود؟ نقش ویتامین آ در سلامت و شادابی پوست

این را نمی دانید. همه چیز بهم متصل است، کاملا سنجیده شده است، هدف بزرگ، کمال نهایی است. از لحظه ای که به دنیا آمده اید هر چیزی که به آن نیاز خواهید داشت به شما داده شده است.

فقط باید یاد بگیرید که چگونه دستورالعمل ها را بخوانید:

قدم نخست اینست که بدانید ذهنتان اولین چیزیست که نباید به آن گوش کنید. ذهن چیزی بیش از نواری ضبط شده از هر چیزی که هر کسی تا بحال به شما گفته نیست. چیزی بجز آنچه به آن گفته شده و به آن باور پیدا کرده اید نیست.

ذهن فقط نظرات مردم و جامعه است. سرشار از فرضیات زیادی بر اساس ترس، خرافات و ایده های دیوانه ایست که اغلب آنها بسیار از حقیقت دورند، خنده دار است. به همین دلیلست که جهان اینقدر خراب است. اکثر مردم پایه تصمیم گیری ها و زندگیشان را در باورهای قدیمی احیاء شده که توسط دیگران به آنها داده شده است قرار میدهند.

حالا وقتش رسیده که نگاه دقیقی به خودمان داشته باشیم. آیا تا به حال این جمله را شنیده اید؛ آنقدر بلند صحبت می کنید که نمی توانم بشنوم چه می گویید؟». این جمله اینجا صدق میکند.

اغلب اوقات آنچه که مردم می گویند، دقیقا متضاد است با آنچه که واقعا احساس می کنند یا آنچه که واقعا هستند. ادعا می کنند که سالم هستند ولی با نگاهی به آنها معلوم میشود که سالم نیستند. ادعا می کنند که خوشحالند با این حال می توانید از صدایشان بشنوید که خوشحال نیستند. حقیقت را در چشمان مردم می توانید ببینید. این جمله آخر عمیق تر از چیزیست که بتوانید تصورش را بکنید. اجازه دهید که دوباره بگویم:

“حقيقت را در چشمان مردم می توانید ببینید

منظورم فقط جنبه احساسی و روحی نیست، منظورم چیزهایی بیشتر از این هست. به عنوان مثال، آیا می دانید که با نگاه به چشم کسی، می توانید بفهمید که چقدر کلیه هایشان سالم هستند؟ آدرنال خود را سوزانده اند؟ چقدر بدنشان سمی شده است؟ می توانید ضمیر ناخودآگاه و الگوهای احساسی اشان را ببینید. می توانید ببینید که آیا بیماری آنها از درونشان تغذیه می شود؟ اگر در آینه نگاه کنید، می توانید آن را در خود نیز ببینید. وقتی آگاه شدید که چگونه نگاه کنید و چگونه شخصی را بخوانید و تفسیر کنید، دری به دنیای جدید درک و ارزش باز می شود.

بیشتر بخوانید
معجزه گر پوست ماسک صورت ارزان رفع سریع لک پوستی و اکنه

جوانی و زیبایی صورت

چشم ها دریچه ای به روح و کل بدن می باشند

بدن تجلی فیزیکی انرژی شماست. مردم فقط با نگاهی به شما، می توانند چیزهای زیادی در موردتان بگویند و حالا با آنچه که در اینجا یاد می گیرید، قادر به دیدن چیزهایی در خود و دیگران خواهید شد که ذهنتان را منفجر خواهد کرد. خیلی ها اینکار را کمتر از قدرتی فوق طبیعی نخواهند دانست. درکی عمیق از اینکه چگونه همه چیز به هم متصل و مربوط است. یکبار که آنچه را آموزش میدهم یاد بگیرید دیگر هیچ چیز را مثل سابق نخواهید دید. برای اولین بار با نگاهی جدید، کمالی که با آن خلق شده ایم و نبوغ خالصی که همه چیز را در ما متصل کرده است خواهید دید. نه فقط از لحاظ جسمی، بلکه ذهنی، احساسی و روحی. وقتی خلقت بهم پیوسته و شگفت انگیز بدنتان را ببینید احترام، تعجب و ترس جدیدی بر شما مستولی خواهد شد، به اطرافتان نگاه خواهید کرد تا بدانید چه چیز دیگری ممکن است این نبوغ و خلقت شگفت انگیز را در پشت خود داشته باشد.

اولین چیزی که خواهید دید اینست که سایر مردم نیز درست مثل شما خلق شده اند. با این تفاوت که هر فرد در تلاش برای چیزی متفاوت است و در نتیجه افراد متفاوت به نظر میرسند و نتایج مختلف فیزیکی، احساسی و روحی دارند. این باعث می شود که همه ما منحصر به فرد بوده و تجربه های متفاوتی داشته باشیم.

چیز بعدی که متوجه آن خواهید شد اینست که ما انسانها بخشی از یک بدن بسیار بزرگتر هستیم و آن بدن بخشی از بدن بسیار بزرگتر است. وقتی متوجه شدیم که همه چیز بهم متصل است، یاد می گیریم که هر فکر ما، هر عمل ما بر هر شخصی و هر چیزی در هر جایی تاثیر میگذارد…

بیشتر بخوانید
چگونه پوست زیبا ،نرم ،لطیف داشته باشیم؟15ماسک گیاهی،میوه ایی 100%تضمینی

پس آنچه به عنوان عملی صرفا زیبایی شروع می شود تا اینکه افراد یاد بگیرند که چگونه از شر چین و چروک خلاص شوند و بپذیرند که در سبک زندگیشان بیشتر شبیه ما شوند در نهایت به تجربه “تغییر زندگی منجر می شود که مثل موجی در کل جهان منتشر می شود. خواهید دید.

بله، دوباره جوان و زیبا خواهید شد. در اینجا یاد خواهید گرفت که چطور بدست خودتان دوباره زیبا شوید و یکبار که به چنین قدرت درونی برسید، دیگر هیچ چیز متوقفتان نخواهد کرد. وقتی متوجه شوید که هر کاری را می توانید انجام دهید، در هر چیز دیگر زندگیتان شتاب می گیرید؛ روابط، موفقیت، کسب و کار و هر چیز دیگرتان

اگر بتوانم به شما کمک کنم که دوباره احساس بهتری داشته باشید، انرژی جادویی آن باعث می شود شما هم کسی شوید که می تواند به تغییر جهان کمک کند و آیا این همان چیزی نیست که همه ما می خواهیم؟

یک دنیای بهتر! خوب، بهتر است که با کسی شروع شود و چه کسی بهتر از شما بهترین انگیزه در حال حاضر تغییر آن چیزیست که در آینه می بینید.

پس بیایید شروع کنیم.

مشکلات عدیده کلیه؛ متورم شده با سنگ و خلط، روده لبریز شده از زباله، پروستات ملتهب، سمت چپ قلب این فرد متورم شده است.

مشکلات جدی کبد و کلیه که منجر به آرتریت، سنگ، کم کاری تیروئید، مشکل حافظه، بواسیر، عدم تعادل هورمون ها، مشکل هضم، کاهش انرژی، سر درد، تنفس ضعیف و مسائل مثانه و قلب می شود.

کولون مسدود و ملتهب (بخصوص کولون نزولی)، سندروم روده تحریک پذیر، دیورتیکولیت، هموروئید، مشکلات دستگاه تناسلی، ریه تضعیف شده از سیگار، قلب ضعیف شده با پلاک

بیشتر بخوانید
5+1نکته طلایی برای شادابی پوست
administrator

مقالات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 17 =