مجله خبری مستر همه چیز

۱۰روش طلایی برای داشتن لبهای زیبا

۱۰روش طلایی برای داشتن لبهای زیبا

امروز می خواهیم در مجله خبری مستر همه چیز برای داشتن لبهای زیبا و چگونه لبهای زیباتری داشته باشیم صحبت کنیم

۱. شبها به لب هایتان نرم کننده بمالید و با استفاده از یک مسواک نرم آنرا لایه برداری کنید تا سلول های پوستی مرده آن از بین برود. همین کار، از اینکه لب شما خشک و باریک به نظر بیاید جلوگیری می کند.

۲. از یک خط لب استفاده کنید و لبهایتان را کمی دورتر از خط طبیعی شان خط بکشید. سعی کنید کمان بالای لبتان را پر کنید تا اینکه لبتان پهن تر به نظر بیاید.

٣. رژ لب های روشن را بر انواع رنگهای برجسته و تیره ترجیح دهید. دقیقا همانند لباس های تیره که شما را لاغرتر نشان می دهند، رژ لب های تیره نیز باعث خواهند شد لب شما باریکتر بنظر برسد، در حالی که رژهای روشن بر خلاف این عمل خواهند کرد.

لبهای زیبا لبهای زیبا

۴. زمانی که عجله دارید، به جای رژ لب از برق لب استفاده کنید. از آنجایی که برق لب، درخشندگی و نیز رطوبت به لبهایتان می بخشد، آن را حجیم تر نشان می دهد.

چگونه لبهای زیباتری داشته باشیم  ۱۰روش طلایی برای داشتن لبهای زیبا

۵. از حجم دهنده های لب استفاده کنید. برخی از آنها حاوی کلاژن هستند که بلافاصله خط و خطوط لب های شما را پر می کنند و باعث خواهند شد لب شما جوان و شاداب تر بنظر برسد.

۶. برق لب یا سایه چشم نقره ای مرواریدی به وسط لب پایینی تان و اطراف کمان لب بالایی تان بمالید تا باعث شود لبتان نور را منعکس کند. اینطوری بنظر خواهد رسید که لبهایی حجیم و تو پر دارید.

بیشتر بخوانید
5+1نکته طلایی برای شادابی پوست

چند روش برای داشتن لبهای زیباچگونه لبهای زیباتری داشته باشیم

۱-لبها را لایه برداری کنید.

این کار را با استفاده از شکر و روغن سرکه انجام دهید. آنها را با هم مخلوط کرده، سپس با استفاده از مسواک، لبها را لایه برداری کنید. این کار نه تنها باعث نرم تر شدن لبها، بلکه همچنین باعث پاکیزگی و شیرین شدن آنها می شود.

 • یک مقدار شکر در کف دست خود بریزید.
  • انگشت خود را خیس کنید.
  • چند قطره کوچک آب را کف دست ریخته و با شکر مخلوط کنید تا چسبناک شود.
  • به منظور لایه برداری، آن را با حرکات دایره ای بر لب بمالید. با استفاده از انگشت اشاره، دایرههایی کوچک زده، و به همه قسمتهای لب خود بمالید.

  و به همین ترتیب، وازلین بر لبها مالیده، و سپس با استفاده از یک مسواک، لایه برداری کنید.

  ۲-لب های خود را جلا دهید.

  از یک چسب استیک، برق لب و یا وازلین در طول شب یا روز، بلافاصله پس از لایه برداری استفاده کنید.

  • قرار گیری مداوم در معرض نور خورشید، به ویژه هم زمان با استفاده از الکل یا تنباکو، شما را در معرض ابتلا به سرطان لب قرار می دهد. از یک چپ استیک دارای SPF برای جلوگیری از آسیب نور خورشید، استفاده کنید. در صورت احساس درد به پزشک مراجعه کنید.٣. آرام باشید.ماهیچدهای لب خود را آرام کنید. ممکن است به علت تنش و فشار عصبی، لبهایتان را به هم فشار دهید، این کار باعث جذابیت کمتر لبهای شما خواهد شد.
   • یک روش برای اطمینان از آرام بودن ماهیچه های لب، کمی باز کردن لب ها از یکدیگر است. در این حالت، خط باریکی بین لب ها وجود خواهد داشت که هوا می تواند از آن عبور کند. انجام این کار نه تنها باعث آرام شدن لبهای شما، بلکه همچنین باعث بزرگتر به نظر رسیدن آنها می شود. اگر به عکس مدل ها نگاه کرده باشید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها، لبهای خود را قدری از هم باز کرده اند.

   ۴. شکل لبهای خود را طرح کنید.

   مهم تر از پر بودن لبها، تقارن است. تقارن یک ملاک جهانی جذابیت است.

   • برای لب های زنانه، هر گونه عیب را با استفاده از خط لب برطرف کرده، سپس درون خط لب را با استفاده از یک برق لب، یا رژ بی رنگ، پر کنید. هر گونه مو را از اطراف لبان خود بردارید (به ویژه اگر پوستی روشن و موهایی تیره دارید. به این ترتیب اختلاف رنگ بین لب ها و پوستتان بیشتر شده، لب ها را برجسته تر نشان می دهد.. در صورت سیگار کشیدن، نهایتا بر لب بالا و دور لبها «علامت سیگار کشیدن» را خواهید داشت (خطوط سیاه بر روی خط بیرونی لبها که نهایتا بر روی لبها نیز کشیده میشوند). این موضوع، باعث جذابیت کم تر لب های شما خواهد شد. تنها روش جلوگیری از این ظاهر، ترک سیگار، و تنها راه پوشاندن آن استفاده از آرایش است.۵. لبخند بزنید.

    لبخندی فریبنده بر لب داشته باشید. لبخندی بزرگ و واقعی جذاب است، اما نمی توانید همواره به این شیوه لبخند بزنید. هنگام برقراری ارتباط چشمی، چه هنگام یک مکالمه و چه از آن سوی اتاق، بالا بردن گوشه لبها، جوهره لبخند، و نیز لبهای زیبایتان را به نمایش می گذارد.

    ۶. مقدار کمی عسل را با وازلین مخلوط کنید. آن را به لبهای خود بمالید.

بیشتر بخوانید
چرا پوست زود پیر می شود؟ نقش ویتامین آ در سلامت و شادابی پوست
administrator

مقالات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 7 =